سبدخرید
www.
 • طراحی سایت - سایت آماده - سایت ارزان اختصاصی با قالب گرافیکی اختصاصی

  طراحی سایت - سایت آماده - سایت ارزان اختصاصی با قالب گرافیکی اختصاصی

 • طراحی سایت - سایت آماده - سایت ارزان با امنیت بالا سی ام اس ساز

  طراحی سایت - سایت آماده - سایت ارزان با امنیت بالا سی ام اس ساز

 • طراحی سایت و سایت آماده و سایت ارزان و طراحی سایت ارزان

  طراحی سایت و سایت آماده و سایت ارزان و طراحی سایت ارزان

 • طراحی سایت داینامیک با پنل مدیریتی

  طراحی سایت داینامیک با پنل مدیریتی

 • طراحی سایت سایت آماده سایت ارزان با امنیت بالا

  طراحی سایت سایت آماده سایت ارزان با امنیت بالا

 • بهینه سازی سایت سئو سایت حضور در صفحه اول گوگل

  بهینه سازی سایت سئو سایت حضور در صفحه اول گوگل

right lef

طراحی سایت ارزان و خرید سایت ارزان

اگر به دنبال خرید سایت ارزان میگردید پیشنهاد میکنیم نکاتی که در این مقاله در مورد طراحی سایت ارزان آمده را به دقت مطالعه کنید. طراحی سایت ارزان به این معنی نیست که شما یک وب سایت با کیفیت نخواهید داشت. گاها یک سایت ارزان قیمت میتواند از طراحی سایت های چند ده میلیونی کارکرد بهتری داشته باشد.
شرکت های طراحی سایت حرفه ای معمولا برای طراحی وب سایت ارزان از شیوه هایی استفاده میکنند که در این مقاله سعی میکنیم به طور خلاصه راهکارهای اصلی طراحی سایت ارزان و مواردی که در قیمت طراحی سایت تاثیر گذارند را مطرح کنیم. قیمت تمام شده یک سایت به چند مورد بستگی دارد:

 • میزان شخصی سازی کارکرد ها و ماژول های سایت

کارفرمایانی که به دنبال خرید وب سایت ارزان میگردند بهتر است شخصی سازی را فراموش کنند. شخصی سازی بدین معنیست که شما یک کارکرد رایج و متداول را انتخاب نکنید و به جای آن با توجه به نیاز های ویژه ای که دارید از شرکت طراحی سایت بخواهید تا برای رفع نیازهای شما برنامه ای مخصوص شما بنویسند. این یعنی زمان بر شدن پروژه شما و در نتیجه گران تر شدن قیمت تمام شده. راه کار طراحی سایت ارزان که شرکت های طراحی سایت حرفه ای مانند سی ام اس ساز به شما پیشنهاد میدهند استفاده از ماژول های از قبل طراحی شده و متداول است. این ماژول ها کارکردهای مشخصی دارند که عموما نیاز بیشتر شرکت ها را تامین میکنند و درنتیجه قیمت تمام شده آنها کمتر است. یکی از بهترین انتخاب های شما برای خرید سایت ارزان میتواند استفاده از پکیج های از قبل مشخص شده باشد. شرکت طراحی سایت سی ام اس ساز نیز به عنوان یک شرکت طراحی سایت حرفه ای با استفاده از همین روش توانسته قیمت تمام شده محصولات خود را به حدی کاهش دهد که یک سایت حرفه ای ارزان قیمت را میتوانید با 350 هزار تومان از این شرکت طراحی سایت حرفه ای ارزان خریداری بفرمائید.

 • میزان شخصی سازی گرافیک، رابط کاربری و تجربه کاربری سایت

گرافیک، رابط کاربری، نحوه کارکرد و تجربه کاربری سایت شما نیز میتواند به شکل چشم گیری شخصی سازی شده و در نتیجه سایت ارزان قیمت شما را تبدیل به یک پروژه بسیار سنگین و گران قیمت کند. طراحی سایت ارزان در این حوزه بدین معنی نیست که طراحی گرافیکی سایت های ارزان قیمت کیفیت پائین تری دارند، بلکه سایت های ارزان فقط به شما اجازه شخصی سازی نمیدهند. تنها تفاوت خرید وب سایت ارزان با پروژه های چند میلیونی در میزان شخصی سازی گرافیکی آنهاست که قالبا نیز، اگر شرکت طراحی سایت در این زمینه مهارت کافی نداشته باشد، منجر به هزینه های اضافی و نتیجه کار بی کیفیت تری خواهد شد. بر عکس، قالب های گرافیکی از پیش طراحی شده، با توجه به اینکه با دید گسترده تری و برای رفع نیازهای بیشتری طراحی شده اند معمولا مجبورند تا آخرین استانداردهای طراحی سایت را رعایت کنند. طراحی وب سایت ارزان حرفه ای در شرکت طراحی سایت سی ام اس ساز نیز با همین شیوه صورت پذیرفته است. شرکت طراحی سایت سی ام اس ساز با بهره گیری از سالها تجربه در زمینه طراحی سایت ارزان و با کیفیت توانسته با طراحی قالب های آماده و سپس برنامه نویسی و توسعه این قالب ها با استفاده از آخرین متدهای برنامه نویسی، قالب هایی به روز و کاربردی برای کلیه سلیقه ها و نیاز ها طراحی کند که در عین سادگی، زیبایی و کارایی، با استانداردهای سئو در صفحه نیز مطابقت داشته و شما را صاحب یک سایت ارزان حرفه ای میکند.

خرید سایت ارزان - طراحی سایت ارزان


ارتباط با واحد فروش و پشتیبانی طراحی سایت و سئو
ارتباط با طراحی سایت آماده
info@cmssaz.com
ارتباط با طراحی سایت ارزان
021-88559931| 021-88559866
درباره طراحی سایت سی ام اس ساز
فعالیت موسسین شرکت سی ام اس ساز در زمینه تکنولوژی اطلاعات و گرافیک به دهه 70 شمسی باز می‌گردد. انجام پروژه‌های متعدد و گوناگون برای موسسات و شرکت‌های معتبر در طول این سال‌ها، کارنامه‌ای درخشان برای این مجموعه به ارمغان آورده است.
021-88559866 | 021-88559931
contact-phone
info@cmssaz.com
contact-mail
logo-samandehi
contact-mail
©  تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت طراحی سایت سی ام اس ساز محفوظ است. طراحی و پیاده سازی توسط خودمان!