سبدخرید
www.
 • طراحی سایت - سایت آماده - سایت ارزان اختصاصی با قالب گرافیکی اختصاصی

  طراحی سایت - سایت آماده - سایت ارزان اختصاصی با قالب گرافیکی اختصاصی

 • طراحی سایت - سایت آماده - سایت ارزان با امنیت بالا سی ام اس ساز

  طراحی سایت - سایت آماده - سایت ارزان با امنیت بالا سی ام اس ساز

 • طراحی سایت و سایت آماده و سایت ارزان و طراحی سایت ارزان

  طراحی سایت و سایت آماده و سایت ارزان و طراحی سایت ارزان

 • طراحی سایت داینامیک با پنل مدیریتی

  طراحی سایت داینامیک با پنل مدیریتی

 • طراحی سایت سایت آماده سایت ارزان با امنیت بالا

  طراحی سایت سایت آماده سایت ارزان با امنیت بالا

 • بهینه سازی سایت سئو سایت حضور در صفحه اول گوگل

  بهینه سازی سایت سئو سایت حضور در صفحه اول گوگل

right lef

شرکت طراحی سایت

انتخاب شرکت طراحی سایت اولین گام در طراحی سایت موفق است. تعداد زیادی از شرکت های طراحی سایت ادعا دارند که ما شرکت طراحی سایت حرفه ای هستیم اما براستی چگونه میتوان این ادعا را سنجید؟ امروز میخواهیم بدانیم که چه معیارهایی را میبایست در انتخاب شرکت طراحی سایت در نظر گرفت ویا بطور کلی بدانیم آیا طراحی سایت را میبایست به شخص حقیقی (مثلا مستقیم با خود برنامه نویس) سپرد و یا بهتر است که یک مجموعه حقوقی (شرکت طراحی سایت) طراحی سایت شما را بعهده بگیرد؟ با ما همراه باشید...

قبل از آنکه در مورد معیار انتخاب شرکت طراحی وب سایت صحبت کنیم اجازه دهید به پرسش مطرح شده‌ی بالا پاسخ دهیم. یکی از مهمترین نکات هر طراحی نرم افزاری مانند طراحی سایت این است که چه کسی قرار است آنرا پشتیبانی کند؟! بیراهه نیست اگر بگوییم پشتیبانی از خود طراحی و برنامه نویسی مهم تر است! وقتی شما بعنوان کارفرما مستقیما با یک فرد (برنامه نویس) پروژه خود را شروع نمائید تا انتها وابسته به همان فرد خواهید بود، به وضوح باید دانست برنامه نوشته شده توسط یک برنامه نویس توسط هیچ برنامه نویس حرفه ای دیگری پشتیبانی و یا توسعه داده نمیشود پس وابستگی به فرد ریسک‌های خطرناک خودش را دارد و هرچقدر سیستم وب سایت شما مهم تر باشد این خطر بیشتر خواهد بود. عواملی مانند بیماری، مهاجرت، تغیر فیلد کاری، اختلافات درون پروژه‌ای و ... از مهمترین عوامل شکست این گونه پروژه‌های طراحی وب سایت است که بصورت شخصی با خود برنامه نویس قرارداد آنرا عقد مینمائید (البته در بیشتر مواقع به لحاظ مالی این پروژه‌ها ارزانترند!!!). اما عقد قرارداد طراحی سایت با یک مجموعه حقوقی (شرکت های طراحی سایت) به مراتبط ریسک پایین تر و ضریب امنیت و اطمینان بالاتری دارند. اما برویم سراغ اصل مطلب...

شرکت طراحی سایت حرفه ای cmssaz

در سنجش اعتبار و اطمینان یک شرکت طراحی وب سایت حرفه ای می توان به نکات زیر توجه بیشتری کرد:

 1. رزومه کاری شرکت طراحی سایت : معمولا رزومه هر شرکت معرف میزان اعتبار و تبحر آن مجموعه در ضمینه‌ی کاری تخصصی آنهاست. بدیهی است عدم ارائه رزومه و نمونه کار طراحی سایت حرفه ای نشان از کم تجربه‌گی آن مجموعه است و بلعکس!
 2. تیم برنامه نویسی مستقر در شرکت : بسیاری از شرکت های طراحی وب سایت جهت تقلیل هزینه‌های جاری خود اقدام به برون سپاری پروژه‌ها میکنند و تیم مستقر مشخصی در شرکت خود ندارند، بدیهی است کیفیت طراحی و پشتیبانی در این نوع از شرکت های طراحی سایت جای تامل بسیار دارد!
 3. نوع برنامه نویسی شرکت : باز هم هزینه‌ی جاری!!! بسیاری از شرکت های طراحی وب جهت صرفه جویی در خرج کردن پولی که از شما گرفته اند از سیستم‌های آماده‌ای مانند جوملا، ووردپرس، دروپال و ... استفاده میکنند. به این نوع از سیستم‌ها متن باز (Open Source) میگویند. مهم ترین نکته سیستم‌های متن باز هزینه پایین تر و معایب آن متعدد است! در سیستم‌های متن باز امنیت پایین، احتمال حک شدن بالا و توسعه (شخصی سازی) بسیار گران و در بعضی موارد غیر ممکن است. توضیحات بیشتر در مورد سیستم‌های متن باز در حوصله این مقاله نمیباشد لذا میتوانید جهت آشنایی بیشتر با مزایا و معایب سیستم‌های متن باز به مقاله اپن سورس چیست؟ و همچنین مقاله مزایا و معایب اپن سورس ها مراجعه نمائید. بدیهی است کار حرفه‌ای حکم میکند برای طراحی سایت از سیستم‌های اختصاصی برنامه نویسی شده استفاده نمود که این از عهده‌ی یک شرکت طراحی سایت حرفه ای که برنامه نویسان با دانش بالا دارد برمیآید.
 4. سابقه فعالیت شرکت
 5. استعلام از سایر مشتریان شرکت

شرکت طراحی سایت


ارتباط با واحد فروش و پشتیبانی طراحی سایت و سئو
ارتباط با طراحی سایت آماده
info@cmssaz.com
ارتباط با طراحی سایت ارزان
021-88559931| 021-88559866
درباره طراحی سایت سی ام اس ساز
فعالیت موسسین شرکت سی ام اس ساز در زمینه تکنولوژی اطلاعات و گرافیک به دهه 70 شمسی باز می‌گردد. انجام پروژه‌های متعدد و گوناگون برای موسسات و شرکت‌های معتبر در طول این سال‌ها، کارنامه‌ای درخشان برای این مجموعه به ارمغان آورده است.
021-88559866 | 021-88559931
contact-phone
info@cmssaz.com
contact-mail
logo-samandehi
contact-mail
©  تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت طراحی سایت سی ام اس ساز محفوظ است. طراحی و پیاده سازی توسط خودمان!