سبدخرید
www.
 • طراحی سایت - سایت آماده - سایت ارزان اختصاصی با قالب گرافیکی اختصاصی

  طراحی سایت - سایت آماده - سایت ارزان اختصاصی با قالب گرافیکی اختصاصی

 • طراحی سایت - سایت آماده - سایت ارزان با امنیت بالا سی ام اس ساز

  طراحی سایت - سایت آماده - سایت ارزان با امنیت بالا سی ام اس ساز

 • طراحی سایت و سایت آماده و سایت ارزان و طراحی سایت ارزان

  طراحی سایت و سایت آماده و سایت ارزان و طراحی سایت ارزان

 • طراحی سایت داینامیک با پنل مدیریتی

  طراحی سایت داینامیک با پنل مدیریتی

 • طراحی سایت سایت آماده سایت ارزان با امنیت بالا

  طراحی سایت سایت آماده سایت ارزان با امنیت بالا

 • بهینه سازی سایت سئو سایت حضور در صفحه اول گوگل

  بهینه سازی سایت سئو سایت حضور در صفحه اول گوگل

right lef

طراحی سایت

طراحی سایت عبارتی است که این روزها زیاد میشنوید، اما به راستی طراحی سایت چیست؟ طراحی سایت و یا همان طراحی وب سایت عبارت است از یک سیستم برنامه نویسی شده‌ی آنلاین بطوری که تعداد متعددی از کاربران بطور همزمان بتوانند از آن استفاده کنند. برای آنکه شما بتوانید خروجی این سیستم برنامه نویسی شده را ببینید لازم است برای آن یک قالب گرافیکی طراحی کردد که ما به آن تم وب سایت میگوییم. پس بطور خلاصه میتوان گفت طراحی سایت از 2 بخش برنامه نویسی و طراحی گرافیکی تشکیل شده است.

طراحی سایت و طراحی وب سایت CMSSAZ

جهت طراحی وب سایت حرفه ای و ارائه آن بصورت آنلاین میبایست 3 پیش نیاز را همزمان تهیه نمود. اولین پیش نیاز همان طراحی وب سایت (یعنی برنامه نویسی سیستم و طراحی قالب گرافیکی) است. پیش نیاز دوم خرید هاست (یا همان خرید سرور) است، هاست یک کامپیوتر همیشه روشن متصل به اینترنت است که کدهای برنامه نویسی شده سایت روی آن نصب میشود. جهت کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر میتوانید به مقاله هاست چیست؟ مراجعه نمائید.

خرید هاست شرکت طراحی سایت CMSSAZ

پیش نیاز سوم خرید دامنه است. دامنه آدرسی است که کاربران و یا مشتریان شما به واسطه آن میتوانند به وب سایت شما مراجعه نمایند و اطلاعات و محصولات شما را ملاحظه کنند. بدیهی است آدرس وب سایت و یا همان دامنه میبایست یکتا (غیر تکراری) باشد پس اگر هنوز نسبت به ثبت دامنه خود اقدام نکرده اید هرچه سریعتر اینکار را انجام دهید زیرا هر روز تعداد زیادی دامنه در دنیا ثبت میشود و این امر موجب میگردد ثبت دامنه دلخواه سخت تر شده و یا دامنه مورد نظر شما توسط شخص دیگری خریداری گردد. جهت مشاهده وضعیت آزاد بودن دامنه مورد نظر خود میتوانید به بخش تست آزاد بودن دامنه و یا جهت سفارش دامنه میتوانید به بخش خرید دامنه مراجعه نمائید همچنین جهت آشنایی بیشتر با دامنه و انواع آن میتوانید به مقاله دامنه چیست؟ مراجعه نمائید. همچنین کارشناسان شرکت طراحی وب سی ام اس ساز شما را در این امر مهم یاری مینمایند.

خرید دامنه شرکت طراحی سایت حرفه ای سی ام اس ساز

امروزه طراحی سایت حرفه ای برای هر کسب و کاری اعم از شرکتی و یا شخصی یک امر ضروری است. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در یک جلسه‌ی رسمی کاری اولین سوال کافرما از شما این باشد که آدرس وب سایت شما چیست؟ بدیهی است عدم پاسخ گویی به این سوال احتمال گرفتن آن کار و یا پروژه را توسط شما با چالش جدی روبرو میکند. شرکت های زیادی در ضمینه طراحی سایت فعالیت دارند اما انتخاب یک شرکت حرفه ای و خوب کار ساده‌ای نیست. شرکت طراحی وب CMSSAZ با رزومه‌ای درخشان و حرفه‌ای مفتخر خواهد بود تا همکاری با شما را نیز در کارنامه درخشان خود ثبت نماید. جهت طراحی سایت حرفه ای با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را در این امر مهم یاری نمایند.


ارتباط با واحد فروش و پشتیبانی طراحی سایت و سئو
ارتباط با طراحی سایت آماده
info@cmssaz.com
ارتباط با طراحی سایت ارزان
021-88559931| 021-88559866
درباره طراحی سایت سی ام اس ساز
فعالیت موسسین شرکت سی ام اس ساز در زمینه تکنولوژی اطلاعات و گرافیک به دهه 70 شمسی باز می‌گردد. انجام پروژه‌های متعدد و گوناگون برای موسسات و شرکت‌های معتبر در طول این سال‌ها، کارنامه‌ای درخشان برای این مجموعه به ارمغان آورده است.
021-88559866 | 021-88559931
contact-phone
info@cmssaz.com
contact-mail
logo-samandehi
contact-mail
©  تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت طراحی سایت سی ام اس ساز محفوظ است. طراحی و پیاده سازی توسط خودمان!